Grammy

31. července 2010 v 19:34 | dejv |  Novinky
Společnost Electronic Arts dnes oznámila, že rocková skupina Linkin Park, vítěz ceny Grammy, bude hlavní hvězdou herního soundtracku titulu Medal of Honor™ se skladbou ze svého nového alba A Thousand Suns, které vyjde 14. září. Píseň s názvem "The Catalyst" zazní v exkluzivní videoupoutávce, která vznikla pod režijním vedením jednoho z členů Linkin Park Joea Hahna. Co se stylu týče, jde o svého druhu první mix živých záběrů a intenzivní bojové akce ze hry Medal of Honor. Fanoušci se jeho exkluzivní premiéry dočkají na stránce www.medalofhonor.com/linkinpark již 1. srpna, tedy den před uvedením skladby v rádiích, iTunes® a dalších médiích. První ukázku z nové písně si můžete poslechnout již dnes na www.medalofhonor.com/linkinpark. ¨


"Medal of Honor představuje začátek nového partnerského vztahu mezi společností EA a skupinou Linkin Park," uvedl Steve Schnur, hlavní výkonný ředitel pro hudbu a hudební marketing EA. "Osobně znám členy kapely už od roku 1999 a vím, že vždy byli nesmírně kreativní s velkým smyslem pro potenciál videoher a snahou zkoumat a rozšiřovat možnosti tohoto média. 'The Catalyst' je jednou z nejočekávanějších skladeb tohoto roku a kombinace tohoto nového hitu a charakteristicky dynamické práce Joe Hahna s kamerou dále prohlubují naše zaujetí ve snaze spojovat klíčové hry EA s interprety, jejichž talent sahá daleko za hranice samotné hudby."
"Z našeho pohledu jde o jedinečné tvůrčí spojení a naprosto úžasnou spolupráci," řekl Joe Hahn, režisér upoutávky a DJ skupiny Linkin Park v jedné osobě. "Příležitost pomoci uvést 'The Catalyst' prostřednictvím nové hry Medal of Honor vytváří nové pouto mezi EA, našimi příznivci a celkovou vizí skupiny na nové digitální půdě. Na hudbu z alba A Thousand Suns jsme velmi hrdí a nesmírně náš těší, že jsme mohli k jeho hlavní skladbě natočit takto exkluzivní klip."
Linkin Park byli nedávno v žebříčku SoundScan/Billboard jmenováni komerčně nejúspěšnější rockovou/alternativní skupinou desetiletí. V průběhu několika minulých let se jim podařilo prodat více než 50 miliónů desek, natočit pozoruhodnou sérii hitových singlů, dvakrát získat cenu Grammy a vybudovat fanouškovskou základnu, která čítá milióny lidí.
Medal of Honor opouští poprvé za 11 let své existence bojiště 2. světové války a vstupuje do soudobého Afghánistánu, zmítaného válkou, viděného očima malé skupiny fiktivních postav. Hráči se rovněž seznámí s operativcem jednotky Tier 1, elitním příslušníkem relativně neznámých speciálních sil americké armády, působících pod přímým velením National Command Authority (tvořené prezidentem a ministrem obrany USA) v misích, které nelze svěřit nikomu jinému.
Medal of Honor vychází 12. října 2010 v Severní Americe a 15. října v EU ve verzích pro počítačový zábavní systém PLAYSTATION®3, videoherní a zábavní systém Xbox 360®  a PC. Sledujte nás na Twitteru na adrese: http://www.twitter.com/medalofhonor nebo se staňte fanouškem na Facebooku na http://www.facebook.com/medalofhonor. Další informace naleznete na www.medalofhonor.com.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama