Čechy

1. srpna 2010 v 11:13 | dejv |  Novinky

Linkin Park do Čech letos nepřijedou...

Koncertu Linkin Park se v roce 2010 nedočkáme. Nejblíže se na ně fandové budou moct přijet podívat 20. září do Berlína. Píše se o tom v článku Linkin Park Prahu minou, v září však budou koncertovat u sousedů na idnes.cz:
Tisíc sluncí neboli A Thousand Suns je název nového alba americké rockové kapely Linkin Park, které početní čeští fandové říkají "Linkini". Sestava kolem zpěváka Chestera Benningtona připravuje vydání čerstvé desky na 14. září a zároveň ohlásila termíny chystaného podzimního turné.

Praha mezi zastávkami Linkin Park zatím nebude. "Letos jejich koncert v Česku nechystáme," řekl Petr Novák z agentury Live Nation, která se starala o předchozí vystoupení Linkin Park. Kapela však zavítá 20. října do Berlína, o tři dny později vystoupí v rakouském Linci a 2. listopadu bude hrát zase v Německu, ve Frankfurtu.
Vytvoř nám novou píseň

Ovšem již nyní mobilizují Linkin Park své fanoušky na internetu. Každý si může stáhnout segmenty chystaného singlu The Catalyst a upravit je po svém nebo je doplnit vlastními nápady.

"Vůbec nevíme, do čeho jdeme, ale bude to určitě výborná zábava. Naši fanoušci jsou dost kreativní," řekl spoluproducent nového alba a člen kapely Mike Shinoda. Autorům vítězného snímku chce kapela nabídnout spolupráci na příštím albu.

Album A Thousand Suns má být pokračovatelem světové úspěšné desky Minutes To Midnight, kterou kapela propagovala před třemi lety v Praze. Linkin Park, kteří prodali asi 50 milionů desek a získali dvě ceny Grammy, se dali dohromady v roce 1996 v Kalifornii.
- MF DNES
zdroj:linkin park.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama